ProForm

Proform masy

Marka ProForm – Produkty do wykańczania wnętrz

Pro form masy szpachlowe
Masy do gładkiego wykańczania wnętrz ProForm dostarczają odpowiednie, gotowe do nakładania lub osadzania produkty, które z łatwością umożliwią zakończenie kompleksowych projektów przy najwyższej jakości. Gładzie szpachlowe ProForm oferuje wysokiej jakości, powtarzalne formuły, które są łatwe w stosowaniu oszczędzając tym samym czas i wysiłek. Jeśli potrzebujemy mocnego wiązania, doskonałych właściwości szlifowania, lekkich formuł i szybkiego czasu wiązania to na pewno możemy polegać na marce ProForm. Niektóre produkty oferują dodatkowo maksymalną odporność na pleśń i/lub posiadają zredukowaną, aż o 40 – 60%, emisję pyłu podczas szlifowania.

Open, Mix and Apply  (Otwórz, wymieszaj i szpachluj)

 Gotowe do użycia masy szpachlowe ProForm Ultra Light-Weight (Ultra lekkie), lekka amerykańska masa szpachlowaLightweight (Lekkie), Mid-Weight (Średnio-ciężkie) i Standard Weight (Standardowe) oszczędzą godziny pracy, gdyż są łatwe i szybkie w zastosowaniu. Możliwość szlifowania ich do „0” sprawia, że wszelkie poprawki ograniczają się do minimum a zawarte w nich żywice eliminują używanie gruntów. Wszystkie te, wstępnie wymieszane, masy osiągnęły Certyfikację GREENGUARD, co oznacza, że posiadają bardzo rygorystyczne i wyczerpujące Normy na niską emisję pyłu substancji lotnych w powietrzu wewnątrz pomieszczeń szlifowanych.


Beznazwy-1Ultra Lite-Weight Ready Mix ( Ultra Lite ) waży do 40% mniej niż standardowa masa, łatwa do szlifowania i obrabiania na wszystkich etapach prac wykończeniowych.


Masa lekk zmniejszone pylenie do łazienki

Lightweight Ready Mix (XP Lite with Dust-Tech) waży do 30% mniej niż masa standardowa, posiada mniejszy skurcz, łatwo się szlifuje, daje znakomite wykończenie.


Multi use masa usaMid-Weight Ready Mix (Multi-Use) waży do 20% mniej niż standardowa masa, posiada mniejszy skurcz, dobrze się sprawuje we wszystkich etapach prac wykończeniowych, łatwa w szlifowaniu.

szpachlowanie po amerykańsku Q1

Gładź szpachlowa amerykańskaStandard Weight Ready Mix (All Purpose) mocno wiąże, dobrze się spisuje przy teksturowaniu i podczas pierwszych etapów prac wykończeniowych osiągnęła bardzo rygorystyczną i wyczerpującą światową Normę na niską emisję pyłu substancji lotnych w powietrzu wewnątrz pomieszczeń szlifowanych.

Proform dol